Yrjö ReinikainenMarja ReinikainenMarko HautamäkiKikka Korve
Yrjö Reinikainen
Tuotepäällikkö
045 113 1113
product@cityplus.fi

Marja Reinikainen
Chairman of the Board
(COB, CEO)
marja@cityplus.fi

Marko Hautamäki
Tuotepäällikkö:
Dexa National Tape AB
040 900 3030
marko@cityplus.fi

Kikka Korve
Asiakaspalvelu, Webmaster
040 900 1111
kikka@cityplus.fi

Ernesto HernandezOssi LehtorantaAleksander KurvinenJoni Anttila
Ernesto Hernandez
Palvelinvastaava, Huollot
044 090 0312
ernesto@cityplus.fi
Ossi Lehtoranta
Verkkokauppojen kehitys ja ylläpito
040 900 1111
ossi@cityplus.fi
Aleksander Kurvinen
Varastovastaava, Toimitukset ja logistiikka
aleksandr@cityplus.fi

Joni Anttila
joni@cityplus.fi 

                             


Hyväksy Käytämme sivustoillamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja