switches-modules-and-transceivers-jw087a-1.jpg Laajenna

Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 1000BASE-LX SFP Valokuitu 1310nm 1000Mbit/s lähetin-vastaanotinmoduuli

Hewlett Packard Enterprise Hewlett Packard Enterprise

JW087A

Uusi

a Hewlett Packard Enterprise company 1000BASE-LX SFP 1000 Mbit/s SFP LC LX

Tiedot

Toimitusaika: Tilaustuote, ei heti varastossa

619,00 €

sis. alv
499,19 € Alv 0%.
30,74 €/kk (24kk) *    Lue lisää

Ostamalla tämän tuotteen voit kerätä jopa 123 kanta-asiakaspistettä. Ostoskorissasi on yhteensä 123 pistettä, jotka voidaan muuntaa alennuskupongiksi 6,15 €.

Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 1000BASE-LX SFP. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 1000 Mbit/s, PCI-väylä: SFP, Valokaapelin liitin: LC. Kaapelityyppi: Valokuitu, Aallonpituus: 1310 nm. Sertifiointi: MSA. Mukana toimitettujen tuotteiden määrä: 1 kpl

Pakkaustiedot
Mukana toimitettujen tuotteiden määrä1 kpl
Suorituskyky
SFP-vastaanottimen tyyppiValokuitu
Tiedonsiirtonopeus (maks.)1000 Mbit/s
PCI-väyläSFP
Single-mode fiber (SMF) -tukiKyllä
Valokaapelin liitinLC
SFP transceiver standardLX
Aallonpituus1310 nm
Kaapelitekniikka1000BASE-LX
Ominaisuudet
Käytönaikaisen vaihdon tukiKyllä
SertifiointiMSA
Hyväksy Käytämme sivustoillamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja