Huawei Qsfp28 100g Singlemode Module 1310nm 0.5km

Huawei Huawei

02311MNM

Uusi

Qsfp28 100g Singlemode Module 1310nm 0.5km
Toimitusaika: Tilaustuote, ei heti varastossa

1 707,00 €

sis. alv
1 376,61 € Alv 0%.
84,78 €/kk (24kk) *    Lue lisää

Ostamalla tämän tuotteen voit kerätä jopa 341 kanta-asiakaspistettä. Ostoskorissasi on yhteensä 341 pistettä, jotka voidaan muuntaa alennuskupongiksi 17,05 €.

Hyväksy Käytämme sivustoillamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja