Huawei Qsfp+ 40g Singlemode Module 1310nm 0.15km

Huawei Huawei

02311HNP

Uusi

Qsfp+ 40g Singlemode Module 1310nm 0.15km
Toimitusaika: Tilaustuote, ei heti varastossa

2 364,00 €

sis. alv
1 906,45 € Alv 0%.
117,41 €/kk (24kk) *    Lue lisää

Ostamalla tämän tuotteen voit kerätä jopa 472 kanta-asiakaspistettä. Ostoskorissasi on yhteensä 472 pistettä, jotka voidaan muuntaa alennuskupongiksi 23,60 €.

Hyväksy Käytämme sivustoillamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja